11/09/2013

09/11/2013

H A Y



Dziś podglądamy jakie propozycje na urokliwe wnętrze wysuwa duńska marka HAY. HAY znana jest z nieprzyzwoitej fascynacji latami pięćdziesiątymi i sześćdziesiątymi  Estetyczne rozwiązania tamtych lat łączy z najnowszymi technologami. Marka odpowiedzialnie traktuje proces powstawania swoich produktów, co wyraża przez dobrą współpracę z projektantami. HAY zobowiązuje się do promowania oryginalności młodych talentów i jak sami piszą do eksplorowania pokręconych umysłów projektantów.

Czym charakteryzuje się smak HAY? Pierwsze co rzuca się w oczy, to kolor zestawiony w wyraziste kompozycje. Soczysty chabrowy i szmaragdowy przeplata się z eterycznymi pastelami. Do tego zaserwowane są prześwity surowych materiałów: drewna i drutu. Dzięki temu udało się uniknąć miałkiej pastelozy.

Na sklepy HAY można natknąć się w kilku stolicach Europy (Amsterdam, Berlin, Paryż, Londyn, Kopenhaga). Ale marka posiada rozbudowaną sieć dealerów, dlatego bez problemu produkty HAY dostaniemy także w Polsce, np. TU 

Choć na meble trzeba oczywiście trochę poczekać (z reguły mija miesiąc zanim kurier zapuka do drzwi), ale warto, bo ceny zachęcają. Na przykład dodatki można kupić już za 100 zł, a ceny krzeseł zaczynają się od 500 zł.  















PHOTOS HAY
________________________________