10/04/2013

04/10/2013

T A T T L Y


W 2011 roku nowojorska kuratorka Tina Roth Eisenberg chciała zrobić swojej córce prezent w postaci naklejanych tymczasowych tatuaży. Długo jednak nie mogła znaleźć tego odpowiedniego, gdyż tatuaże były albo wykonane z nieekologicznych barwników, albo źle zaprojektowane, albo znikały ze skóry przy pierwszym potarciu. Dlatego wzięła sprawę w swoje ręce i ruszyła produkcja tymczasowych tatuaży pod nazwą TATTLY.

TATTLY stawia przede wszystkim na estetyczną i artystyczną jakość swoich produktów. Wzory (jest ich już ponad 300!) tworzone są przez najbardziej spektakularnych designerów, nad doborem których czuwa kuratorka Tina Eisenberg. Tatuaże produkowane są w USA z barwników powstałych na bazie warzyw. Dzięki temu są nietoksyczne i bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników. Ich trwałość, jak na tatuaże tymczasowe jest zaskakująco dobra. Te większe utrzymują się na skórze nawet do pięciu dni. I są wodoodporne! Mój tatuaż wytrwał cztery dni, w tym jeden dzień bezkompromisowych hec w morzu.

TATTLY realizuje także niestandardowe zamówienia. Podkreślają, że chętnie staną się częścią imprezy którą organizujesz i przekażą darmowe próbki. Wyślą Ci nawet tatuażowy automat na żetony. Współpracują też ze sklepami, więc jeśli chcesz sprzedawać tatuaże, to TATTLY z chęcią nawiąże z Tobą współpracę.

Tatuaże kosztują $5 i jedno opakowanie zawiera dwie sztuki naklejek. TATTLY rozsyła swoje produkty na cały świat, a przesyłka do Polski kosztuje tylko $2! Zamówienia można składać bezpośrednio na ich stronie, O TEJ. Płatności można dokonać przez system PayPal lub kartą Visa i MasterCard.PHOTO BY JULIA ROBBS FOR TATTLY.COM

1 komentarz: